Mlatové cesty a povrchy 

Mlatové cesty a mlatové povrchy jsou oblíbené zejména kvůli svému vzhledu a čistě přírodním materiálům k jejich zřízení používaným. Hodí se proto do ozdobných zahrad a historických parků. Mlatový povrch skvěle doplní design a podtrhne estetický efekt celého místa. Je příjemný i pro pěší a z toho důvodu se na cesty v zahradách a parcích často používá.

Jsme certifikovaným partnerem pro realizaci mlatových povrchů Parkdecor. Tato zahraniční přírodní technologie vyniká zejména stálobarevností, propustností vody a odolností. Komunikace s mlatovými povrchy jsou historicky odzkoušenou technologií, která při důkladném a správném provedení a údržbě překonává věky. Důkazem jsou dodnes funkční cestní systémy v mnoha významných zámeckých, klášterních či městských parcích a zahradách po celém světě.

Parkdecor a jeho užití

Parkdecor® je čistě minerální materiál, který je ideální pro realizaci ploch, cest, zahrad a jiných pochozích a pojezdových ploch s běžným zatížením 7,5 tuny (unese i více v závislosti na podloží). Je dostupný v pěti stálých barevných přírodních variantách.

Parkdecor® je voděpropustný a nevyžaduje řešení pro odvodnění. Díky své speciální struktuře má dlouhodobou životnost a schopnost se při povrchovém poškození do určité míry sám regenerovat. Vyniká navíc svou odolností proti zatížení. Proto je vhodný na cyklostezky, ale i na příjezdové cesty. Díky svým barvám rozzáří každou zahradu nebo park.  

Parkdecor® je 100% ekologický materiál

Neobsahuje žádná pojiva ani chemii. Parkdecor je čistě minerální, tedy 100% přírodní. Pokládka je navíc jednoduchá a je vhodná do přírody i do města. Údržba je navíc velmi jednoduchá. V případě, že se rozhodnete cestu nebo povrch rozšířit navíc garantujeme stálou barevnost.

Kde všude lze použít Parkdecor

Minerální materiál Parkdecor je unikátní zejména svou odolností vůči běžné zátěži 7,5 tuny (v závislosti na podloží snese více). Díky tomu nalézá široké uplatnění a využití pro soukromé i veřejné plochy. Můžete jej získat hned v pěti barvách, takže zapadne do každého designu.